Sprzedaż mieszkań zakończona sukcesem. Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie dla URBA i wybór naszej inwestycji.

Nordic Lights to kameralna inwestycja trzech dwupiętrowych budynków z parkingiem podziemnym, komórkami lokatorskimi, wózkownią i pomieszczeniem na rowery.

W każdym z budynków zaprojektowanych jest 12 mieszkań o metrażach od 36 do 57 m2. Mieszkania trzypokojowe zaczynają się już od 47 m2. Każde mieszkanie posiada minimum jeden balkon. Teren osiedla będzie zamknięty i monitorowany. To, co wyróżnia Nordic Lights to nowoczesna architektura inspirowana skandynawską, zastosowanie rozwiązań ekologicznych, takich jak na przykład oświetlenie LED powierzchni wspólnych budynków i terenów zewnętrznych.

Nordic Lights to idealne miejsce do mieszkania z dala od zgiełku wielkiego miasta, a jednocześnie z doskonałym dostępem do wszystkich jego udogodnień.

Lokalizacja to jedną z najmocniejszych stron zespołu budynków Nordic Lights, który położony jest na południu Krakowa, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ulicy Skowroniej. Ulica Skowronia znajduje się jest w cichej dzielnicy z przeważającą zabudową willową, w otoczeniu zieleni. Sprawdź, co jeszcze znajduje się w okolicy, przeglądając mapę poniżej.

Wola Duchacka to obszar, w którym powietrze jest jednym z lepszych w Krakowie -  przejdź do strony Małopolskiej Sieci Monitoringu Powietrza.

LOKALIZACJA

Nordic Lights, położone w otoczeniu zieleni przy ulicy Skowroniej, w najbliższej okolicy znajdują się Rezerwat przyrody nieożywionej Bonarka, historyczny Kamieniołom "Liban", Kopiec Kraka oraz liczne tereny rekreacyjno-widokowe. Ulica Skowronia oddalona jest od dwóch największych arterii łączących dzielnicę z centrum Krakowa tj. od ulicy Kamieńskiego o 200m i od Wielickiej o 750m. Przy ulicy Wielickiej znajduje się przystanek (Kabel), z którego kursuje 9 linii tramwajowych (w tym Krakowski Szybki Tramwaj). Ponadto w promieniu 500 m zlokalizowane są przystanki autobusowe kursujących 7 linii autobusowych. W okolicy, zaledwie kilka minut jazdy samochodem, mieści się Bonarka City Center jedno z największych centrów handlowych w Polsce.

NORDIC LIGHTS 

Nordic Lights to marka, pod którą URBA realizuje inwestycje inspirowane nowoczesną architekturą skandynawską. To, co wyróżnia inwestycje sygnowane logo NL to nowoczesna funkcjonalna architektura, przejrzyste formy, proste linie, płaskie dachy oraz dobrze doskonale doświetlone wnętrza. Inwestycje NL doskonale wpisują się w idee zrównoważonego rozwoju, wykorzystują szeroko rozwiązania ekologiczne oraz te podnoszące trwałość i funkcjonalność budynków

Nordic lights to trwałość, ekologia, estetyka i jakość dla każdego.