Sprzedaż mieszkań zakończona sukcesem. Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie dla URBA i wybór naszej inwestycji.

Inwestycja „Skowronia 3f-3G” to II etap inwestycji przy ulicy Skowroniej w Krakowie, na który składają się dwa budynki wielorodzinnez parkingiem podziemnym. Projektując poszczególne etapy tej inwestycji chcieliśmy uzyskać zróżnicowaną architekturę każdego z nich, przy jednoczesnym zachowaniu spójności układu urbanistycznego samego osiedla jak i dzielnicy.

Charakterystyczne dla tej części osiedla Skowronia są obszerne zabudowane balkony, wyposażone w szeroki, masywny pochwyt ze stali nierdzewnej. Lekkości nadaje kontrastujący z etapem 3a-3B (link) jasny ton elewacji, przeplatający się z pasami wykonanymi z cegły klinkierowej, która wchodzi do budynków i jest dominującym elementem strefy wejścia.

Każdy z trzypiętrowych budynków wyposażony został w cichobieżna windę renomowanej marki Kone, dostępną również z poziomu garażu podziemnego. Wjazd do garażu jest podgrzewany, a w samym garażu oprócz miejsc postojowych zaprojektowano trzy odrębne sekcje z komórkami lokatorskimi.

FOTOGRAFIE  

Oświetlenie w częściach wspólnych budynków, garażu podziemnym jak i tereny zewnętrzne wykonane zostaną w technologii LED, pozwalającej na generowanie zdrowego, wydajnego, a przy tym wysoce energooszczędnego światła. Pozwoli na znaczne oszczędności w miesięcznych kosztach utrzymania budynków, zaś poprzez wydłużoną żywotność świetlówek LED, nawet do kilku lat funkcjonowania bez ich wymiany.

FOTOGRAFIE

Wszystkie mieszkania posiadają wideofon oraz drzwi mieszkaniowe antywłamaniowe włoskiej marki Dierre. Zastosowana stolarka drewniana to estetyczne okna energooszczędne charakteryzujące się wysoką izolacyjnością cieplną oraz akustyczną m. in. poprzez potrójny zestaw szybowy 4/16/4/16/4 U=0,6 W/m2K.

FOTOGRAFIE

Również w tym etapie inwestycji "Skowronia 3" duży nacisk położyliśmy na jakość i charakter powierzchni wspólnych zewnętrznych. Zieleń, drogi wewnętrzne, chodniki oraz mała architektura zaprojektowane zostały z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Zamysłem było, aby nowoczesna architektura obu etapów oraz malowniczy układ zieleni wzajemnie się uzupełniały tworząc Zielone Osiedle. Dla najmłodszych zaprojektowany został plac zabaw zlokalizowany w południowej części działki.

LOKALIZACJA

Inwestycja usytuowana jest w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Skowroniej. To ciche i spokojne miejsce. Nasza inwestycja otoczona jest średnio intensywną zabudową, co nadaje poczucie kameralności. W najbliższej okolicy znajdują się Rezerwat przyrody nieożywionej Bonarka, historyczny Kamieniołom "Liban" a także Kopiec Kraka, z którego wierzchołka roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta. Miejsca te, dzięki bogactwu terenów zielonych, doskonale nadają się na spacery, spotkania oraz aktywny wypoczynek.

Dla zainteresowanych zakupami, kinem czy też spotkaniami w kawiarniach doskonałą ofertę stanowić będzie Bonarka City Center, wchodzące w skład wielofunkcyjnego centrum miejskiego Bonarka City Center. W dzielnicy znajdują się również centra handlowe Zakopianka i Solvay oraz duże sklepy wielobranżowe Carrefour i Tesco, a także Castorama z asortymentem budowlano - remontowym. W okolicy nie brak również szkół, przedszkoli, mniejszych punktów handlowych, przychodni zdrowia oraz nowoczesnych obiektów biurowych.