12
Gru 2019

Już 14 grudnia na scenie Fundacja Fort Luneta Warszawska wystąpi fenomenalny Kwiat Jabłoni! To będzie kolejny koncert w ramach cyklu Luneta Nocą pod naszym patronatem i kolejna inicjatywa, z której jesteśmy naprawdę dumni. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i sporą dawkę muzycznych emocji!

Z pewnością większość słuchaczy kojarzy Kwiat Jabłoni z ich debiutanckiego utworu i teledysku „Dziś późno pójdę spać”, który stał się wielkim hitem, a liczba odtworzeń na YouTubie oraz w serwis streamingowych ciągle rośnie. Osoby, które znają także nowszą twórczość zespołu, wiedzą, że naprawdę warto przyjść na wydarzenie. Jeżeli jeszcze nie jesteście zaznajomieni z twórczością, to też polecamy odwiedzić Fort w sobotni wieczór.

Zespół zwraca uwagę nie tylko dobrze napisanymi i ciekawie zaaranżowanymi utworami, w których dominuje oryginalny i folkowy dźwięk mandoliny, połączony z eterycznym fortepianem. Duet wyróżnia też dzielenie się swoją postawą życiową, czyli wegetarianizmem, troską o zwierzęta i ekologię. W tekstach można też znaleźć nawiązania do ich ulubionych emocji i ważnych przeżyć.

Zapewniamy, że cykl LUNETA NOCĄ jeszcze wiele razy Was zaskoczy, nawet jeśli w sobotę nie uda Wam się dotrzeć. W kolejce są kolejne, ekscytujące koncerty, na które na pewno warto się wybrać.


. . .
Więcej o wydarzeniu: Kwiat Jabłoni /SOLD OUT/ Luneta Nocą /Kraków

Powrot do listy