We keep our ear to the ground for interesting real estate opportunities.

W URBA niezależnie od aktualnej sytuacji firmy czy też sytuacji rynkowej jesteśmy stale zainteresowani pozyskaniem atrakcyjnych nieruchomości.Każdy, nawet spektakularny projekt deweloperski zaczyna się od „kawałka ziemi”, dlatego wnikliwie analizujemy każdą otrzymaną ofertę sprzedaży.

Nie ograniczamy się do konkretnej lokalizacji. Nieruchomości, którymi jesteśmy szczególnie zainteresowani powinny pozwalać na zrealizowanie budynku/ ów o min. 1.000 metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży. Z uwagi na potencjał URBA oraz firm powiązanych nie ma dla nas projektów zbyt dużych.

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do wspólnego inwestowania. Wybranym inwestorom, będącym właścicielami gruntów lub budynków oferujemy: dostęp do kapitału na przeprowadzenie inwestycji, bogaty know-how oraz rozpoznawalność marki URBA. Nasze podejście zapewnia sukces inwestycji, a w efekcie ponadprzeciętny zysk inwestora, nierzadko znacznie przewyższający ten możliwy do uzyskania przy sprzedaży nieruchomości.

W zależności od potrzeb partnera stosujemy autorskie, sprawdzone modele współpracy, pozwalające na sprawne zrealizowanie strategii wyjścia z inwestycji w możliwie najkrótszym terminie.

Jeżeli posiadasz nieruchomość, której sprzedaż rozważasz albo nieruchomość, na której chciałbyś przeprowadzić inwestycję, ale nie wiesz jak to zrobić lub nie chcesz ponosić ryzyka, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Life Hub

30 nowoczesnych apartamentów w samym centrum Krakowa.

Więcej informacji

Fabryka domów i budynków Mabudo

Więcej informacji

Urba Architects

Więcej informacji