Szacunek dla otoczenia.

W Urba dbamy o to, aby nasze inwestycje powstawały z poszanowaniem dla istniejącej architektury budynków sąsiednich. Chcemy mieć istotny i pozytywny wkład w kształtowanie krajobrazu miast. Dbamy o to, aby nasze budynki były trwałe i nowoczesne, tanie w eksploatacji, ekologiczne oraz przyjazne użytkownikom.

Ekologia.

Nasze zaangażowanie w ekologię przejawia się w korzystaniu z standardów najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego projektowania, budowania i użytkowania budynków. Jesteśmy członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (Polish Green Building Council), zrzeszonej w World Green Building Council.

Szacunek dla historii.

Jesteśmy zaangażowani w wspieranie zrównoważonego, innowacyjnego rozwoju zabytków, w tym zabytków militarnych. We współpracy z Fundacją Fort Luneta Warszawska (www.lunetafundacja.org.pl) realizujemy trudny i innowacyjny projekt rewitalizacji obiektu historycznego, poprzez nadanie mu funkcji usługowej- biura, hostel, restauracja. Wielkim sukcesem okazała się zrealizowana przez URBA adaptacja przestrzeni fortecznej na oryginalne schronisko młodzieżowe, promujące między innymi niszową turystykę militarną. Luneta Warszawska Hostel, wyjątkowy adres na mapie Krakowa (www.lunetahostel.pl), gościł już tysiące turystów z niemalże wszystkich krajów świata.

Life Hub

30 nowoczesnych apartamentów w samym centrum Krakowa.

Więcej informacji