Domy i mieszkania gotowe na przyszłość

URBA – Domy i mieszkania ponad oczekiwania, gotowe na przyszłość

W URBA projektujemy i budujemy najwyższej jakości domy i mieszkania, które spełnią oczekiwania dzisiaj oraz odpowiadają na wyzwania przyszłości. Chcemy aby nasze inwestycje zapewniały standard ponad oczekiwania. Dlatego skupienie na jakości, dbałość o detale, zapewnianie rozwiązań przyjaznych dla środowiska oraz ekonomia użytkowania przyświecają nam w naszej codziennej pracy. Potrzeby mieszkańców inwestycji URBA są dla nas najważniejsze. To one kształtują, co i jak robimy.

Domy i mieszkania ponad oczekiwania, gotowe na przyszłość

Staramy się, aby nasze inwestycje dawały więcej – więcej funkcjonalności, najwyższą trwałość, ekonomię użytkowania oraz jakość ponad oczekiwania.

Dzięki technologii chcemy budować efektywnie, a stosując innowacyjne rozwiązania dostarczać Klientom URBA domy i mieszkania, które sprostają wymaganiom jutra.

Urba to więcej, niż samo budowanie

Pola kompetencji grupy URBA to działalność deweloperska, architektoniczna (URBA Architects), generalne wykonawstwo (ABYARD) oraz prefabrykacja (MABUDO).

Ścisła współpraca, niezależnie działających spółek grupy URBA, pozwala nam od samego początku procesu inwestycyjnego mieć pełną kontrolę nad produktem tak, aby na końcu powstał dom lub mieszkanie w standardzie ponad oczekiwania.

Aby budować efektywnie i dostarczać najwyższą jakość zdecydowaliśmy, aby zastąpić tradycyjny proces budowy domu lub budynku jego produkcją. Dlatego domy i mieszkania URBA powstają w naszej własnej, posiadającej 30-letnie doświadczenie, fabryce działającej pod marką MABUDO.

Doświadczenie na poziomie europejskim

Realizujemy projekty deweloperskie w Polsce, Niemczech, Szwecji i innych krajach UE.
Realizowanie inwestycji deweloperskich na międzynarodowych rynkach daje nam możliwość zbierania doświadczeń oraz inspiracji, które potem staramy się je wykorzystywać dla podnoszenia jakość naszej oferty.

Miejscem, gdzie zaczynaliśmy i gdzie realizujemy najwięcej projektów jest Kraków i okolice.

Nasze doświadczenie to już setki tysięcy metrów zaprojektowanej powierzchni oraz przeszło dwa tysiące wyprodukowanych domów i mieszkań.

Zespoły profesjonalistów i jeden cel

Grupę URBA tworzą osoby z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży. Wspólnie dbamy o rozwój firmy i indywidualnych kompetencji.
Chcemy, aby nasz wspólny cel DOMY I MIESZKANIA PONAD OCZEKIWANIA, GOTOWE NA PRZYSZŁOŚĆ kierował nas do jakości i funkcjonalności takiej, jakiej potrzebuje wspólna przyszłość.

Fabryka domów i budynków Mabudo

Więcej informacji

Urba Architects

Więcej informacji