„Result oriented. Responsible. Dynamic. Smart.”

URBA – Domy i mieszkania ponad oczekiwania, gotowe na przyszłość.

W URBA kompleksowo tworzymy, projektujemy i budujemy najwyższej jakości domy i mieszkania, które spełnią oczekiwania dzisiaj, odpowiadając na wyzwania przyszłości. Naszą misją jest zapewniać standard inwestycji ponad oczekiwania. Dlatego skupienie na jakości, dbałość o detale, zapewnianie rozwiązań przyjaznych dla środowiska oraz ekonomia użytkowania, przyświecają nam w naszej codziennej pracy. Potrzeby mieszkańców inwestycji URBA są dla nas najważniejsze. To one kształtują, co i jak robimy.

Domy i mieszkania ponad oczekiwania, gotowe na przyszłość

Staramy się tworzyć budynki funkcjonalne, trwałe i gotowe na to, co przyniesie przyszłość. Budujemy efektywnie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Chcemy, aby design budynków URBA sprostał wymaganiom jutra.

Urba to więcej, niż samo budowanie

Nasze pola kompetencji to działalność deweloperska, architektoniczna, generalnego wykonawstwa oraz technologiczna. Realizujemy m.in. produkcję domów i mieszkań prefabrykowanych we własnej fabryce z ponad 30-letnią tradycją.

Doświadczenie na poziomie europejskim

Realizujemy projekty w Polsce, Niemczech, Szwecji i innych krajach UE. Miejscem, gdzie zaczynaliśmy i gdzie realizujemy najwięcej projektów jest Kraków i okolice. Nasze doświadczenie to już setki tysięcy metrów zaprojektowanej powierzchni oraz przeszło dwa tysiące wybudowanych domów i mieszkań.

Zespoły profesjonalistów i jeden cel

Grupę URBA tworzą osoby z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży. Wspólnie dbamy o rozwój firmy i indywidualnych kompetencji. Chcemy, aby cel, do którego zmierzamy, kierował nas do jakości, jakiej potrzebuje wspólna przyszłość.

Fabryka domów i budynków Mabudo

Więcej informacji

Urba Architects

Więcej informacji