„Result oriented. Responsible. Dynamic. Smart.”

URBA szanuje twoją prywatność. Nie pozyskujemy, nie przechowujemy i nie przetwarzamy żadnych informacji odnośnie użytkowników naszych serwisów sytuacji, w których użytkownik świadomie wysyła do nas zapytanie e-mailowe bądź korzysta z formularza kontaktu.
Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP) wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności strony.
Linki do innych stron WWW
URBA nie ponosi żadnej ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności oraz treści publikowane przez serwisy, do których linki znajdują się na naszych stronach. Polityka prywatności stron zewnętrznych regulowana jest więc regulowana osobnymi postanowieniami.
Adresy e-mailowe
Zastrzegamy sobie prawo do archiwizowania adresów e-mail, z których wysłano do nas korespondencję oraz samej jej treści. Nie rozpowszechniamy zebranych adresów oraz nie przekazujemy ich żadnej osobie trzeciej.Korzystanie z stron: urba.pl, urba.com.pl, urba.co
Dostęp i korzystanie z wymienionych wyżej stron są przedmiotem warunków użytkowania, określonych w nocie prawnej strony urba.pl.

mieszkania Kraków ul. Skowronia

Nordic Lights

Trzeci etap inwestycji przy ulicy Skowroniej w Krakowie.

Zobacz więcej

Zobacz stronę Generalnego Wykonawcy

Zobacz więcej