„Result oriented. Responsible. Dynamic. Smart.”

URBA buduje trwale – kariery, relacje oraz budynki.

URBA to grupa kapitałowa firm z szeroko pojętej branży budowlanej. Inwestujemy w nieruchomości gruntowe, aby zaprojektować i wybudować na nich wyjątkowe budynki, które ostatecznie zostaną skomercjalizowane lub sprzedane. Nasza aktywność, początkowo w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, rozszerzyła się na grunt budownictwa komercyjnego to jest biurowce, obiekty hotelowe oraz przemysłowe.

Misją URBA jest kreowanie wartości:

  • dla naszych klientów, dostarczając produkt o najlepszym stosunku ceny do jakości, budując w oparciu o nowoczesne technologie,
  • dla miasta oraz lokalnej społeczności, realizując nasze inwestycje w duchu idei zrównoważonego rozwoju,
  • dla gospodarki poprzez ciągłe doskonalenie tego co i jak robimy, podnoszenie efektywności i wyznaczanie trendów nowoczesnego budownictwa,
  • samej firmy, dla jej pracowników oraz udziałowców.

Stawiamy na ludzi, ich rozwój oraz współpracę, wierzymy że wzrost URBA jest możliwy wraz z rozwojem naszych pracowników. Jesteśmy kreatywni i innowacyjni, stale się uczymy i udoskonalamy metody naszego działania.

URBA integruje firmy inwestycyjną, architektoniczną, fabrykę budynków oraz przedsiębiorstwo generalnego wykonawstwa, których ścisła współpraca od wczesnego etapu projektu, aż do jego zakończenia daje optymalny, najlepszy wynik.

Jako deweloper działamy na terytorium Polski, a ponieważ w Krakowie firma rozpoczęła spoją działalność, jest to rynek na którym jesteśmy najsilniej obecni. Spółki grupy URBA- architektoniczna oraz fabryka budynków są aktywne ze swoją ofertą również poza granicę Polski, aktualnie dostarczając produkty i projektując w krajach UE.

mieszkania Kraków ul. Skowronia

Skowronia 3J-3K

Czwarty etap inwestycji przy ulicy Skowroniej w Krakowie.

Więcej informacji

Fabryka domów i budynków Mabudo

Więcej informacji

Urba Architects

Więcej informacji